جامعه ایران ** چو ایران نباشد* تن من مباد
ای که از کوچه ی معشوقه ی ما می گذری برحذر باش که سر می شکند دیوارش
 
نویسنده: امیر رضامحمودی - سه‌شنبه ۳ آبان ۱۳۸٤

kaspersky به عنوان مطمئن ترين آنتي ويروس انتخاب شد
شركت AV كه در زمينه ي مقايسه و بررسي تخصصي آنتي ويروس ها گزارش هايي به شكل مستقل منتشر مي كند نتايج تست هاي ماه هاي آگوست و فوريه خود را به تازگي منتشر كرده است .
به گزارش خبرنگار سرويس نگاهي به وبلاگ هاي ايسنا در يك سايت در اين باره نوشته شده است : در اين تست ها كه در آن 13آنتي ويروس با هم مقايسه شدند kaspersky موفق شد در هر دو آزمايش بالاترين امتياز را نصيب خود كند. در اين تست ها كه آنتي ويروس هايي چون Norton McAfee و DrWeb هم در آن شركت داشتند 386 عدد از انواع خطرناكترين ويروس ها كرم ها و تروجان ها در سيستم عامل هاي مختلف روي اين آنتي ويروس ها آزمايش شدند. براساس اين آزمايش ها به هر يك از اين آنتي ويروس ها امتيازي داده شد كه درصد اطمينان هر يك از آن ها را مشخص مي كند.
kasperskey موفق شد در تست ماه فوريه با امتياز 384 و درصد اطمينان 99.65 درصد موفق به كسب بالاترين رتبه در بين 13آنتي ويروس مطرح دنيا شود. بعد از kaspersky آنتي ويروس هاي Norton و McAfee به ترتيب در مكان هاي دوم و سوم قرار گرفتند در تست ماه آگوست هم kaspersky با درصد اطمينان 99/88 درصد موفق شد جايگاه اولي خود را حفظ كند.

رضامحمودی
امیر رضا محمودی . خداوندا دوستانی دارم که در اعماق قلبم جاى دارند؛ آنان شایسته محبتند و یادشان مایه ى آرامش جان، در این لحظه هاى پایانى سال عزت و غرور شان التیام و اعتلا و سلامت و شاد بدارشان.
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :